Genel, İş Güvenliği, OSGB

Beyoğlu İş Güvenliği

Beyoğlu İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Türkiye’nin ve Dünyanın sürekli olarak büyüyen ve gelişen bir ülke olması ile birlikte çok sayıda iş yerlerine ve hatta gelişmiş sanayi ile fabrikalarına sahip olması beraberinde çok fazla çalışanların güvenlik sıkıntısını da ortaya çıkarmaya başlamıştır. İş kazalarına meydan vermemek olası kötü sonuçlarının önüne geçmek için bir takım önlemlerin alınması şart olur hale gelmiştir. 2013 yılından bu yana kaliteli hizmet veren Beyoğlu İş Güvenliği ISO 9001 Kalite Standartlarına sahip olan bir kuruluş olarak daima adını duyurmayı başaran bir firma olmuştur.

Beyoğlu İş Güvenliği

Tabi bunun yanında iş güvenliği dışında da hizmetlerini sürdürmektedir. Beyoğlu ilk yardım eğitimi ile ani bir olayda acil müdahale gerektiren durumlarda da her an sizlere hizmet vermek için daima uzman kadro ekibi ile çalışmaktadır. Çalışanların hepsi konusunda uzman kişiler tarafından özenle seçilmektedir. Yeni yasa gereğince iş yerinde bulunması gereken iş yeri hekimi alanında da kolaylıkla hizmet verebilmektedir. Beyoğlu iş yeri hekimi sadece kazaya maruz kalan ya da bir durumla karşı karşıya kalındığında değil Beyoğlu periyodik kontrol ile her yıl tüm işyeri çalışanlarını da mutlaka sağlık kontrolünden geçirmektedir. Bu sayede çalışanların o iş yerinde çalışıp çalışamayacağı hakkında iş yerine ve işçiye bilgi vermektedir. Yine bunun yanında iş yerlerinde daha farklı faaliyet verme konusunda da oldukça geniş bir çapa sahiptir. Mesela iş yerinde çıkabilecek bir yangın karşısında nasıl davranmanız gerektiğini sizlere ancak Beyoğlu yangın eğitimi öğretebilir.

Beyoğlu OSGB

İş yerinin daha riskli olduğu durumlarda da çalışanlara Beyoğlu yüksekte çalışma eğitimi de vermektedir. Bu sayede yüksekte çalışmanın zorlukları karşısında ne yapabileceğinizi anlamış olursunuz.  Bunun yanında Beyoğlu risk değerlendirme, Beyoğlu acil durum eylem planı, Beyoğlu çevre danışma, Beyoğlu tehlikeli madde danışmanlığı hizmetlerini de sizlere sunmaktadır.

Beyoğlu OSGB OHSAS 180001 standartlarında ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı hizmet vermesi diğer göze çarpan unsurlardan biridir. Kar etme amacını en sona bırakan Beyoğlu İş Güvenliği öncelikle insan canına ne kadar değer verdiğini yapmış olduğu hizmetleri ile 2013 yılından bu yana kanıtlamayı başarmıştır.