Genel, İş Güvenliği, OSGB

Hadımköy OSGB

Hadımköy OSGB

istanbul anadolu yakası osgb firmalarından Hadımköy OSGB İş sağlığı ve iş güvenliği konusunda ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayan Hadımköy İş Güvenliği firmasıdır. Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği alanında kaliteli ve uygun hizmet sunan, tek elden tüm hizmetleri sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Zaman kaybı yaşanmaması adına tüm iş sağlığı ve güvenliği hakkında ki hizmetleri tek elden alabileceğiniz ve sektörün öncüleri arasında yerini almayı hedeflemiş Hadımköy OSGB, konularında tecrübeli uzman kadrosu ile iş güvenliği ile alakalı tüm hizmetleri hızlı bir şekilde vermekte, etik çalışma kültürüne sahip, işletme şartlarına uyumlu ekibi, proaktif isg uygulamaları, ihtiyaca en kısa ve en uygun çözümleri, ideal süreç yönetimi ve etkin takım çalışma ruhu ile hizmet sunmaktadır.

Hadımköy İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

İşletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermek amacı ile kurulmuş olan Hadımköy OSGB, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünden OSGB lisansı almış sektörün öncü kuruluşlarındandır. OSGB firmaları iş sağlığı ve güvenliği konusunda işyerlerine hizmet eden kuruluşlardır. Böylesine önemli bir görevi yerine getirecek kuruluşu tercih etmek çalışanlara ve işyerine gelebilecek tehlike ve riskleri ortadan kaldıracaktır.

Arnavutköy OSGB tüm bu sorumlulukları üstlenerek hizmet sunmayı hedeflemektedir. İş güvenliği konusunda tüm yasal zorunlulukları işletme sınırları içerisinde gerçekleştirerek, sektörde ki işyeri tehlike sınıfına göre A sınıfı iş güvenliği uzmanı, B sınıfı iş güvenliği uzmanı, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifika sınıfına sahip iş güvenliği uzmanları çalışanlarınıza meslek hastalılarına ve iş kazalarına karşı gerekli eğitimleri vermektedir.

Hadımköy Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Çalışanlarınızın sağlığını koruyarak işinizin sağlıklı sürdürülmesini verimli ve kaliteli bir üretim sürecini elde edebilmek için tek tercihiniz Arnavutköy İş Güvenliği olmalıdır. Sağlık ve güvenlik risklerine karşı belirli periyotlarla sağlık tetkikleri, tarama ve muayenelerine tabi tutulması gereklidir. Bu anlamda, Hadımköy OSGB sağlık birimi işletmelerde çalışan personelin işe giriş muayeneleri ve periyodik sağlık muayenelerini sağlamaktadır. İş yerine uygun iş eğitimleri verebilecek, tecrübeli ve yasal uygulamalara hâkim personellerimiz ile işyerinde yasal zorunlu tutulan eğitimler verilmektedir. Veya zamanı etkin bir şekilde kullanmak adına çalışanlara gerekli eğitimleri uzaktan eğitim ile dilediğiniz yerde ve zamanda vererek iş güvenliği eğitimleri tamamlanabilmektedir. Çağdaş metotlar ile gerçekleştirilen eğitimler, işe yeni başlayanlar ile işe devam eden personellere verilmektedir.