Genel, İş Güvenliği, OSGB

Sefaköy OSGB

Sefaköy OSGB

Küçükçekmece Sefaköy OSGB firmalarından ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı A.Ş. (ACAR OSGB) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak 2013 yılında İstanbul’ da kuruldu.2004 yılından bu yana yönetim sistemleri, ISO 45001 iş güvenliği ve sağlığı sistemleri konusunda ki tecrübesi ile yeni yasa ile her firmaya zorunlu olan iş güvenliği ve sağlığı konusunda da danışmanlık vermeye başlamıştır.

Sefaköy İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Küçükçekmece İş Güvenliği firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Ortam Ölçümü, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Risk Değerlendirme, Acil Durum Eylem Planı, ISO 45001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Mobil Sağlık, Muayene hizmetlerinin hepsini sağlayarak, özellikle İstanbul’da ki firmalara katma değer oluşturmaktayız. Tek bir merkezden bütün hizmetlerin verilmesi kaliteli ve kontrollü hizmet vermemizi sağlarken, firmaların kalitesiz hizmet almasını da engellemiş oluyoruz.

Küçükçekmece OSGB

İş güvenliği konusun da yolun başında olan ülkemiz, bu konuda çalışan ÇSGB, İSGUM, istanbul OSGB firmaları, bireysel çalışan iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve tüm paydaşlar büyük bir özveri ile çalışmak zorundadır. Burada ki amaç; firmaların ceza almaması değil, bir kişinin bile tedbirsizlikten veya iş güvenliği zaafları nedeni ile ölmemesidir. ACAR OSGB amacımız; iş güvenliğini milli bir mesele görüp firmalara kaliteden taviz vermeden hizmet vermektir.

Ülkemizde İş Sağlığı ve İş Güvenliği kültürünün oluşması dileklerim ile saygılar sunarız. Sefaköy OSGB

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve ACAR OSGB Kurucusu Selçuk Gümüş