Genel, İş Güvenliği, İş Güvenliği Eğitimleri

Şişli İş Güvenliği

Şişli İş Güvenliği

Kişilerin bilinçlenmesi haklarını öğrenmesi sonrası iş güvenliği kavramı son derece önemli bir kavram haline gelmiştir.  Yasalar ile güvence altına alınan bu kavram çalışanların iş sağlığı ve  güvenliği konusunda işverenlerin sorumluluklarını belirlemiştir. Acar OSGB 6311 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası çerçevesinde 2013 yılında hizmete başlamıştır. Önceliğimiz insan sloganını ilke edinen firma ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Uzman ekibiyle profesyonel Şişli İş Güvenliği hizmeti sunmaktadır.

Şişli OSGB

Acar OSGB iş güvenliği dışında eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Eğitim hizmetleri içerisinde temel isg eğitimi yangın eğitimi bulunmaktadır. Tüm kurumun bir yangın sırasında izleyecekleri planlar belirlenir ve tatbikatlar yapılarak kişiler bilinçli hale getirilir. Bu eğitimin yanı sıra İlk yardım eğitimi de verilmektedir. İlk yardım ekibi bulundurmak bir zorunluluktur. Eğitim ile personellere sözlü eğitimin yanı sıra interaktif bir ilk yardım eğitimi de verilmektedir.  Şişli yüksekte çalışma eğitimi de uzman kişilerce  organize edilir ve can güvenliği için alınması gereken tüm tedbirler belirlenerek kişilerin yapması gerekenler konusunda eğitimler verilmektedir. İşyerleri için diğer bir zorunluluk olan Şişli işyeri hekimi bulundurma konusunda firmaların gerekli belgelere sahip hekim bulması konusunda Şişli OSGB firmalarından Acar OSGB hizmet sunmaktadır.

İşyerleri çalışanlar için bir yaşam alanıdır. Bu yaşam alanı içerisinde oluşabilecek doğal afet, felaketler,  çalışma alanlarının risklerine göre risklerin belirlenmesi ve tedbirlerin alınması gerekmektedir. Bu hususta risk değerlendirmesi yapılması gerekmektedir. Yapılan risk değerlendirmesi ile birlikte  Şişli acil durum eylem planını da hazırlanmalıdır. Firmamız bu konular hakkında da işyerlerine gerekli desteği sağlamaktadır.

Şişli İş Güvenliği Uzmanı – İşyeri Hekimi

Bunların yanı sıra firmaların yasal çerçevede hazırlaması gereken tüm belge ve dokümanlar konusunda firmalara danışmanlık yapılarak tüm yasal prosedürler atlanmadan yapılması gereken işlemler tamamlanmaktadır. Şişli patlamadan korunma dokümanı hazırlanması konusunda tecrübeli bir ekip ile destek sağlanmaktadır.  Ayrıca verdiği danışmanlık hizmetleri ise çevre danışmanlığı ve  Şişli tehlikeli madde ve güvenlik danışmanlığıdır. Hazırlanan takip sistemleri ile hazırlanan doküman ve uygulamalara online ulaşma fırsatı veren firma sayesinde işlemleri kontrol etme ve tekrar inceleme fırsatı işyerlerine kolaylıklar sağlamaktadır.